Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Gmina Pielgrzymka

Kolorowy pasek

09. Ogłoszenie Kandydaci do Rady Gminy Pielgrzymka

Okręg nr 1 - Czaple

Komitet Wyborczy PSL
1.

Paweł Pisarski

KW Prawo i Sprawiedliwość
1.

Maria Rychlicka

KWW Tomasz Sybis Gospodarna Gmina
1.

Tomasz Jacek Sybis

KWW Samorząd-porozumienie obywatelskie
1.

Michał Karol Drelinkiewicz

KWW „Uczciwość"
1.

Zbigniew Czarnecki

KWW Stanisława Grzyba
1.

Sylwester Adam Abramek

KWW „M. Zięba"
1.

Teresa Barbara Karnasiewicz

Okręg nr 2 - Pielgrzymka, Jastrzębnik, Nowe Łąki

KW Prawo i Sprawiedliwość
1.

Krzysztof Janusz Baraniak-Toryfter
2.
Gabriel Wróbel
3.
Renata Iwona Gralak

KWW Tomasz Sybis Gospodarna Gmina
1.

Robert Buras
2.
Janusz Szliwa
3.
Dariusz Zarzycki

KWW Rozwój Wsi
1.

Jarosław Pisarski

KWW Samorząd-porozumienie obywatelskie
1.

Krzysztof Orłowski
2.
Elżbieta Żukowska

KW Liga Polskich Rodzin
1.

Ewelina Niklewicz-Dębicka

KWW Stanisława Grzyba
1.

Zbigniew Kopacz
2.
Adam Garliński


KWW Wspólnota Ziemi Złotoryjskiej
1.

Andrzej Edward Kmita
2.
Ireneusz Piotr Burak
3.
Magdalena Górniak

Komitet Wyborczy PSL
1.

Andrzej Więdłocha
2.
Wioletta Ewa Michalczyk
3.
Stanisław Jadach

KWW „M. Zięba"
1.

Tadeusz Konopiński
2.
Bogdan Stanisław Domański
3.
Halina Krupska

Okręg nr 3 - Wojcieszyn

KW Prawo i Sprawiedliwość
1.

Krystyna Wiśniewska
2.
Grażyna Anna Biżecka

KWW Samorząd-porozumienie obywatelskie
1.

Jan Paluch

KWW Stanisława Grzyba
1.

Jolanta Bernasiewicz
2.
Janina Wojczuk

KW Samoobrona RP
1.

Helena Janina Rajczakowska

KWW „M. Zięba"
1.

Lucyna Żanko
2.
Józef Skibiński

KWW Wspólnota Ziemi Złotoryjskiej
1.

Franciszek Domański

Okręg nr 4 - Nowa Wieś Grodziska

KW Prawo i Sprawiedliwość
1.

Bożena Czernatowicz
2.
Łucja Pisarska
3.
Zygmunt Pisarski

KWW Tomasz Sybis Gospodarna Gmina
1.

Helena Zatwardnicka

KWW Stanisława Grzyba
1.

Marek Jurczyk
2.
Grzegorz Pisarski

KWW Wspólnota Ziemi Złotoryjskiej
1.

Ryszard Mirosław Pisarski
2.
Norbert Jerzy Polak
3.
Gustaw Kłosowicz

Komitet Wyborczy PSL
1.

Dorota Helena Dorosz
2.
Beata Krystyna Poznar
3.
Władysław Pisarski

KWW „M. Zięba"
1.

Bartłomiej Wojciech Spyrka
2.
Helena Teresa Szułkowska
3.
Elżbieta Krzyważnia - Grzyb

Okręg nr 5 - Sędzimirów

KW Prawo i Sprawiedliwość
1.

Małgorzata Bożena Stępień

KWW Tomasz Sybis Gospodarna Gmina
1.

Barbara Teresa Mazurkiewicz

KWW Samorząd-porozumienie obywatelskie
1.

Lidia Potoczniak

KWW Stanisława Grzyba
1.

Iwona Zatorska

KWW Wspólnota Ziemi Złotoryjskiej
1.

Weronika Hrynowiecka

KWW „M. Zięba"
1.

Wojciech Grzegorz Wiewiórki

Okręg nr 6 - Proboszczów

KWW Tomasz Sybis Gospodarna Gmina
1.

Beata Maria Gralak
2.
Halina Wiesława Pawlaczyk
3.
Renata Katarzyna Podwalna

KWW Samorząd-porozumienie obywatelskie
1.

Józef Wróbel

KWW Stanisława Grzyba
1.

Wioletta Matecka
2.
Daniel Skowroński
3.
Piotr Drabik

KWW Wspólnota Ziemi Złotoryjskiej
1.

Renata Odziemek
2.
Sylwia Maliszewska
3.
Ryszard Wrutniak

Komitet Wyborczy PSL
1.

Grzegorz Nowaczewski
2.
Jan Rogowski
3.
Jadwiga Śliwowska

KWW „M. Zięba"
1.

Ryszard Zapolski
2.
Krystian Marcin Rogalski
3.
Lech Jerzy Jędrzejczak

Okręg nr 7 - Twardocice

KW Prawo i Sprawiedliwość
1.

Damian Paluch
2.
Dariusz Hodyl

KWW Tomasz Sybis Gospodarna Gmina
1.

Andrzej Zenon Dudek
2.
Elżbieta Józefa Michałek

KWW Stanisława Grzyba
1.

Krzysztof Paluch

KWW „M. Zięba"
1.

Celina Leżoń
2.
Grażyna Kosin


Metadane

Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Ewa Buczkiewicz
Data wprowadzenia:2007-07-26 12:03:00
Opublikował:Ewa Buczkiewicz
Data publikacji:2007-07-26 12:03:00
Ostatnia zmiana:2010-07-17 16:47:11
Ilość wyświetleń:4926

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij